4.92(12)

Kurs filmowania ślubów on-line

  • Przez admin
  • Poziom kursu: Początkujący
  • Czas trwania 4h 30m
  • Ostatnia aktualizacja 16 grudnia 2020

O kursie

Jedyny kurs filmowania ślubów on-line

Tematy tego kursu

28Lekcje4h 30m

ROZDZIAŁ I [ INTRO ]

Wstęp03:52
Jak zacząłem01:31

ROZDZIAŁ II [ SPRZĘT ]

ROZDZIAŁ III [ DZIEŃ ŚLUBU ]

ROZDZIAŁ IV [ MONTAŻ ]

ROZDZIAŁ V [ MARKETING ]

ROZDZIAŁ VI [ OFERTA, UMOWA, KONTAKT Z KLIENTEM ]

ROZDZIAŁ VII [ DOBRE RADY I WSKAZÓWKI ]

DODATKI

Opinie studentów

4.9

Total 12 Ratings

5
11 Oceny
4
1 Ocena
3
0 Ocena
2
0 Ocena
1
0 Ocena

MEEGAA KURS! Przed moim pierwszym zleceniem oglądałem go kilkanaście razy :) Wszystko wytłumaczone w sposób profesjonalny! Polecam wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad różnymi aspektami nagrywania filmu ślubnego. Kurs daje całą masę informacji, które przydają się podczas ceremonii (sprawdziłem - potwierdzam! :D ).
Pozdrawiam!

Polecam dla wszystkim tych którzy chcą rozpocząć przygodę z filmowaniem imprez okolicznościowych. Otrzymałem masę cennych informacji od praktyka z wieloletnim stażem w tej branży. Nie muszę uczyć się na własnych błędach. Z czystym sumieniem polecam.

Mimo że kurs wykupiłem na jesieni to recenzje pisze dopiero teraz (maj kolejnego roku) .
Jestem początkująca osoba w branży weselnej i swój pierwszy ślub miałem tydzień temu. Przyznam się że gdyby nie to czego, dowiedziałem się w tym filmie, jak zobaczyłem to wszystko od kuchni, to chyba poległ bym na pierwszym zleceniu, a tak mogłem już sobie ułożyć schemat działania. Poza kursem miałem z Patrykiem dwukrotne połączenie on line po 0,5h co jest w cenie kursu, i mógł udzielić mi odpowiedzi na pytania których nie znalazłem w kursie.
Ogolnie polecam nie zdecydowanym i gwarantuje że to jedne z lepiej zainwestowanych pieniędzy. Ty bardziej że cena kursu jest stosu kowo niska.

Każdy kto trafi na stronę kursu kiedyś zaczynał , zaczyna lub będzie chciał zacząć swoją przygodę z filmowaniem wesel, i na każdym z tych etapów warto zapoznać się z materiałem przygotowanym przez Patryka.
Na każdym etapie tej przygody, pracy, popełniamy błędy, które uczą nas co można zrobić lepiej następnym razem. Jak sami wiecie nie ma opcji , żeby ich uniknąć ale dzięki KURSOWI pewnych rzeczy nie musimy powielać... Po prostu możemy wyciągnąć wnioski z błędów i doświadczenia Patryka, który zechciał się tym podzielić. Dla mnie uczestniczenie w kursie było czystą przyjemnością i chociaż wiele z tych informacji już posiadałem, wyniosłem z niego bardzo dużo.
Przede wszystkim podejścia do tej pracy, która wcale nie jest lekka i często może być upierdliwa, ale kiedy widzimy efekty swojej pracy, kiedy widzimy , że to co stworzyliśmy daje radość naszym klientom, to warto jest podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności. I to dał mi ten kurs... przede wszystkim pewności , że idę w dobrym kierunku.

Z pewnością duża kopalnia wiedzy, która uświadamia i rozwiewa pewne wątpliwości. Pod względem merytorycznym jak dla Mnie mega spoko brak dystansu, konkretna wiedza wypracowana na bazie wieloletnich doświadczeń przekazana w bardzo fajny i sympatyczny sposób bez zbędnego ...:) a tak prywatnie to mimo, że nie mieliśmy okazji się spotkać uważam, że jesteś mega spoko gościem i "zrobiłbym" z Tobą chętnie ślub, czy to jako operator czy jako gość:)

Z perspektywy osoby, która nie jest totalnie początkująca tylko ma już jakieś małe doświadczenie, bo miałem okazję nagrać kilka ślubów - nie żałuję decyzji o zakupie tego kursu i uważam, że dość sporo z niego wyniosłem. Oczywiście pojawiły się w nim wątki, które są mi już znane, ale im dalej byłem w kursie tym dowiadywałem się coraz więcej nowych rzeczy dla mnie, np. o stylu pracy, o rzeczach na które wcześniej nie zwracałem uwagi, o marketingu itp. W pewnych rzeczach się utwierdziłem, w pewnych spojrzałem zupełnie inaczej niż do tej pory. A najlepsze na zakończenie tego kursu to możliwość obejrzenia dwóch pełnych filmów ślubnych, bo to o czym Patryk mówi można potem zobaczyć jak może się przełożyć na gotowy film. Mi to się podobało, wielki plus! Pozdrawiam.

Gdy zobaczyłem, że Patryk wydał kurs pomyślałem: "Muszę go mieć."
Mimo, iż zrobiłem już parę wesel, byłem u Patryka indywidualnie, obejrzałem dużo poradników Polskich jak i zagranicznych to nie żałuję nawet złotówki wydanej na ten kurs.
Zwięźle i na temat. Bez owijania w bawełnę oraz bez niepotrzebnego przedłużania.
Wszystko co chciałem usłyszeć jest zawarte w tym kursie. Oczywiście, jest też parę rzeczy o których już wiedziałem ale Patryk utwierdził mnie w przekonaniu, że robię dobrze i dzięki temu mam spokojniejszą głowę.

Myślę, że Patryk podsumował to w najlepszy sposób:
Najważniejszym parametrem kamery jest...
i tego dowiesz się w kursie. ;)
Polecam oraz pozdrawiam :)

Najlepszy kurs ślubny i to w tak dobrej cenie, mega wszystko tłumaczone, pokazywane. Jestem bardzo zadowolony z całokształtu i bardzo cieszy mnie to ze można do Patryka napisać i zadzwonić bo zawsze chętny doradzić za co wielki szacun !!!

Kupując kurs wiedziałem na co się piszę, gdyż byłem u Patryka na warsztatach stacjonarnych dwa razy. Niemniej jednak kupno kursu było bardzo dobrą decyzją, zaraz po zakupie postanowiłem przejść go lekcja po lekcji i mogę stwierdzić że jest w nim wszystko to co było mówione na stacjonarnych warsztatach czyli bardzo dużo praktycznych porad i wskazówek, które można sobie na spokojnie przeanalizować w domu. U Patryka nie ma ściemy i mydlenia oczu, że pierwsze śluby są łatwe i przyjemne w realizacji, o czym miałem okazje przekonać się na właśnie skórze bo jestem już po swoim pierwszym samodzielnym sezonie i z perspektywy czasu wiem, że to właśnie Warsztaty u Patryka pomogły mi ustrzec się od błędów, które pewnie bym popełnił gdyby nie rady Patryka. A teraz to wszystko dostępne jest w internecie. Polecam !!!!!!

Przed zakupem miałem obawy, że część kursu będzie powielona materiałami z kanału na YouTube. Jednak już po pierwszych lekcjach okazało się, że jest inaczej i pieniądze zostały dobrze wydane. Cała wiedza jest uporządkowana i zawiera dużo wartościowych porad - bez zbędnego gadania. Realizując kurs, miałem wrażenie, jakbym miał indywidualne warsztaty. Uzyskałem odpowiedzi na kilka nurtujących mnie problemów i jestem zadowolony z kursu ?

Kurs Bardzo dobry Polecam każdemu Początkującemu Filmowcowi chcącemu wejść w biznes filmu ślubnego dużo cennych rad ze strony Patryka osobiście jestem bardzo zadowolony i uważam że to były dobrze wydane pieniądze .

Powiem tak, dla początkujących to rzeczywiście kopalnia niesamowitej wiedzy. Dla mnie ten kurs był o tyle pożyteczny że utwierdziłem się w pewnych swoich przypuszczeniach i podejrzalem kilka patentów. Tylko albo aż. Gdybym nie kupił kursu to dalej zastanawiałem się czy wszystko robię jak należy a teraz będę bardziej pewny siebie. Oprócz tego wiem, że muszę jeszcze popracować nad zdjęciami w sensie ujęć. Myślę, że pieniądze nie wydane na marne. Przyszykuje się jeszcze po nowym roku do rozmowy na Skype. Pozdrawiam

99,00  cena z VAT

Wymagania

  • Brak wymagań